Zveřejněno 1. 12. 2023

Čertovská stezka knihovnou - akce pro děti

Proběhne: 4. 12. 2023 – 7. 12. 2023

Srdečně vás a vaše ratolesti zveme na zábavnou stezku knihovnou, která prověří dětskou znalost pohádek o čertech. Čertovská stezka knihovnou je pro děti připravena v otevírací době knihovny od 4. 12. do 7. 12. 2023

Počasí je krásně jiskřivé a poprašek sněhu navozuje tu správnou zimní atmosférua dává naději v bílé Vánoce. A než přijde Ježíšek, rádi bychom vám zpříjemnili zimní čas, a proto jsme pro vaše děti připravili Čertovskou stezku knihovnou. Stezka prověří znalost vašich dětí  o pohádkových bytostech. A jak název napovídá, celá stezka je o čertech. Děti zodpoví pár otázek, splní úkoly a odnesou si malou sladkou odměnu. Uhlí nikdo u nás nečekejte, vždyť ten, kdo má rád knihy, čtení, ten nezlobí.

Těšíme se na vaši návštěvu.